MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 3887074
*
nr 388 7074
Karmstol
Barock, (slitage)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/11 07:49:33
1
1.600 kr
28/11 14:21:19
2
Vinnande bud
28/11 15:50:44
3
1.800 kr
28/11 15:51:09
3
2.000 kr
28/11 15:53:36
3
2.200 kr
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
*
Karmstol
nr 388 7074
Karmstol
Barock, (slitage)
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/11 07:49:33 | 1 | 1.600 kr |
28/11 14:21:19 | 2 | Vinnande bud |
28/11 15:50:44 | 3 | 1.800 kr |
28/11 15:51:09 | 3 | 2.000 kr |
28/11 15:53:36 | 3 | 2.200 kr |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59